Бюджет на 2021 рік зроблять соціально орієнтованим

923
1 хвилина
Бюджет на 2021 рік зроблять соціально орієнтованим
Державний бюджет 2021 року буде сконцентрований на соціальному напрямі.

Про це заявив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев під час зустрічі з представниками профспілок, роботодавців, Мінекономіки та Мінсоцполітики, повідомили у Мінфіні.

«Держбюджет ще остаточно не сформований. Наразі тривають консультації. Водночас ми маємо враховувати нестабільну економічну ситуацію в країні. Так, передбачається дефіцит держбюджету на рівні 6% у 2021 році, 4,5% у 2022 році та 3% у 2023 році. В цьому році він на рівні 7,5% ВВП», — сказав Єрмоличев.

Також він зазначив, що прийняття рішення про збільшення мінімальної зарплати — це суттєвий додатковий ресурс, який необхідно врахувати в державному бюджеті.

«Додаткові видатки становлять близько 47 млрд грн. Адже з 1 січня 2021 року мінімальна заробітна плата буде збільшена до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021 року — до 6,5 тис. грн. Також при розрахунках до проекту бюджету на 2021 рік передбачається збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС та мінімальної заробітної плати, яке склалося у поточному році», — зазначив заступник міністра фінансів.

Читайте також: Банкіри наполягають на завершенні кредитних канікул
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...