ЄБРР виділив столичному метрополітену 50 млн євро на закупівлю нових вагонів метро

926
2 хвилини
ЄБРР виділив столичному метрополітену 50 млн євро на закупівлю нових вагонів метро
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та КП «Київський метрополітен» підписали кредитний договір у розмірі 50 млн євро на закупівлю 50 нових вагонів метро.

Як повідомляється на сайті Київської міськдержадміністрації, Київська міська рада та ЄБРР підписали необхідний для цього договір гарантій, пише Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні ми підписуємо кредитний договір між ЄБРР та „Київським метрополітеном“ і договір гарантії між Київською міською радою та ЄБРР. І сподіваюся, що до кінця цього року ми укладемо контракт на придбання нових вагонів для столичного метро. За умовами кредитування місто отримає від ЄБРР розстрочку платежу на 12 років», — наведено в повідомленні слова мера Києва Віталія Кличка.

Він також повідомив, що наразі Київ будує дві нові станції метро на Виноградар — «Мостицьку» та «Проспект Правди».

«До кінця року ми плануємо відкрити їх. На сьогодні вже розроблено понад 700 метрів із 1, 3 км тунелю під землею у напрямку метро „Сирецька“. Будується тунель і між майбутніми станціями „Мостицька“ і „Проспект Правди“. Тому ці вагони будуть обслуговувати саме Сирецько-Печерську лінію столичного метрополітену», — повідомив Кличко.

Кличко також розповів, що наразі парк київського метрополітену налічує 800 вагонів. Приблизно сотня з них — у критичному стані й потребують оновлення протягом найближчих 3-4 років. З допомогою цього кредиту місто оновить половину застарілого рухомого складу.

Читайте також: Україна очікує на транш МВФ до літа
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...