Банкіри наполягають на завершенні кредитних канікул

363
1 хвилина
Банкіри наполягають на завершенні кредитних канікул
Банкіри наполягають на завершенні надання «кредитних канікул» у зв'язку з необхідністю проведення оцінки кредитного портфеля. Про це йшла мова в ході круглого столу, проведеного «Фінансовим клубом», передає Інтерфакс-Україна.

«Далі тягнути з канікулами й із цим станом, коли ніхто не розуміє, що відбувається, напевно, не варто. Другі, треті, четверті кредитні канікули для одних і тих самих, які не працюють, не обслуговують і не мають перспектив, – це, напевно, несвоєчасно й недоречно», – сказала начальник управління макропруденційної політики та досліджень департаменту фінстабільності Первін Дадашова.

Вона підкреслила, що НБУ підтримує надання кредитних канікул, оскільки вони сприяють виходу позичальника з кризи, проте наполягає на необхідності поділу позичальників на тих, що обслуговують і не обслуговують кредит, з метою розуміння реального обсягу неробочих активів на балансах українських банків.

Як повідомив заступник голови правління банку «Форвард» Андрій Прусов, банк спочатку за допомогою аналізу виявив клієнтів, які дійсно потребують кредитні канікули, і вже потім провів реструктуризацію кредитів і надання кредитних канікул.

Нагадаємо, за останній тиждень банки видали «доступних кредитів» на 652 млн грн. Загалом з початку програми банки видали позик на 6,8 млрд грн.

Читайте також: Американці знову зможуть отримати фінансову допомогу від держави
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...