72% міленіалів у США не вірять, що колись зможуть заробити на життя своєї мрії

51
3 хвилини
72% міленіалів у США не вірять, що колись зможуть заробити на життя своєї мрії
Більшість міленіалів стурбовані тим, що їхнє поточне фінансове становище ніколи не дозволить їм мати те, чого вони хочуть у житті. Близько половини з них сказали, що «фінанси контролюють їхнє життя» і скільки б вони не відклали грошей, вони все одно скоро закінчуються. Про це йдеться у звіті Morning Consult, пише видання The Inc.

Консалтингова компанія Morning Consult опитала близько 4 тис. дорослих американців у 2021 році для свого останнього звіту «Стан споживчого банкінгу та платежів». Більше інших про фінансове майбутнє хвилюються міленіалів, чиє фінансове становище «залишається стабільно низьким».

Більшості міленіалів ще не виповнилося 40 років: вони народилися в період з 1981 по 1996 рік. За даними опитування, 72% міленіалів стурбовані тим, що їхнє фінансове становище завадить їм мати те, чого вони хочуть у житті, у порівнянні з 62% інших дорослих у США.

Дедалі більше міленіалів «часто» або «завжди» вибиваються з бюджету — 38%, у порівнянні з 25% решти американців. Крім того, 46% представників цього покоління зізнаються, що фінанси контролюють їхнє життя, у порівнянні з 33% інших дорослих.

Третина міленіалів повідомила про овердрафт рахунку під час свят 2021 року (з кінця листопада до кінця грудня). Овердрафт дозволяє клієнту продовжувати оплачувати рахунки, навіть якщо грошей недостатньо. Дорослі зумери йшли за міленіалами — 20% з них повідомили про овердрафт рахунку під час свят.

Morning Consult також вимірює фінансовий добробут, який «відбиває враження споживачів про їх фінансову безпеку та свободу вибору». Середній бал у дорослих американців складає 50,81. Бебі-бумери (народжені в період з 1946 по 1964) мають найвищий бал — 54,95.

Якщо обмежити міленіалів тими, хто заробляє не менше $100 тис., у них буде майже такий самий бал — 54,19. Проте загальний бал міленіалів нижче середнього — 47,05. Групами з найнижчим фінансовим благополуччям виявилися міленіали, які заробляють менше ніж $50 тис., жінки-міленіали та міленіали в сільських районах — вони набрали менше 45 балів. Як пояснює Morning Consult, 1-бальний приріст фінансового добробуту дорівнює збільшенню доходу на $15 тис.

Крім того, міленіали виявилися групою респондентів, які старанніше інших працюють над досягненням фінансових цілей. Вони з більшою ймовірністю створюють резервний фонд, живуть на щомісячний бюджет, відкладають гроші на покупку будинку та запускають новий бізнес.

Читайте також: У Британії шість компаній у рамках експерименту скоротять робочий тиждень до 4 днів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...