1 млрд грн виділили для дистанційного навчання в школах – Шкарлет

36
2 хвилини
1 млрд грн виділили для дистанційного навчання в школах – Шкарлет
У бюджеті на освіту на 2021 рік передбачений 1 млрд грн на формування місць дистанційного навчання для кожної української школи.

«У бюджеті на наступний рік передбачено 1 млрд на формування місць дистанційного навчання для кожної української школи. Окрім того, було прийнято постанову про забезпечення певними гаджетами для освітнього процесу. Це стосувалось насамперед дітей з особливими освітніми проблемами, коли таким дітям може навіть передаватися гаджет для використання в освітньому процесі», — розповів в інтерв’ю UA:Українське радіо» міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, на початку карантину були лише телеуроки та лише статика.

«На сьогодні завантажено 800 уроків з 5 до 9 класу, які верифіковані і дозволяють не тільки переглядати, а створювати кабінет вчителя і кабінет учня, тестувати учня по залишках знань, які мають місце після опанування того чи іншого уроку чи освітньої програми, сформулювати додаткові освітні траєкторії. Найголовніше полягає у тому, що Україна неоднорідна. Є сільські території, де реально не вистачає викладачів. Є вчителі, які викладають декілька предметів і не завжди вони є профільними фахівцями з того чи іншого предмету. Оці 800 еталонних уроків можуть бути покладені будь-яким вчителем в основу формування своєї стратегії викладання предмету і дотягування змісту цього предмету до еталонного у будь-якому куточку нашої держави і за її межами», — пояснив міністр.

Нагадаємо, МОН рекомендує школам зробити канікули у січні.

Читайте також: Голова НБУ вважає, що потрібно скасувати податок на доходи з депозитів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...