Блоги

Авторські матеріали на теми, що близькі та цікаві кожному: книги, музика, кіно та поп-культура.
15 вересня 2021

Bon Appétit: 7 смачних і нетипових книг про їжу

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрані 7 смачних і нетипових книг про їжу з усього світу.
31 серпня 2021

8 чарівних аніме студії Ґіблі та Хаяо Міядзакі

Авторська колонка, що розповідає про фільми та книги, на які варто звернути увагу. Сьогодні розглянемо культові аніме-твори Студії «Ґіблі» та розповімо, чому вони так полюбилися глядачам зі всього світу.
11 серпня 2021

Щось новеньке: 4 кращі мотиваційні аудіокниги

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрані 4 аудіокниги, що змотивують вас на приємні життєві зміни.
28 липня 2021

5 цікавих книг про психологію стосунків

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрані 5 книг для закоханих, одружених, сімейних пар, що хочуть змінити свої стосунки на краще.
16 липня 2021

«Елементарно, Ватсон!»: 5 цікавих детективних книг

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрані 5 нетипових детективних книжок, що сподобаються поціновувачам жанру.
14 липня 2021

3 корисні книги, що допоможуть змінити життя

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрані 3 книжки у жанрі self-help, що допоможуть змінити ваше життя на краще.
23 червня 2021

5 біографічних книг для поціновувачів кіно

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрано 5 біографічних книг про відомих режисерів, їх кіно та життя.