Блоги

Авторські матеріали на теми, що близькі та цікаві кожному: книги, музика, кіно та поп-культура.
2 Березня 2021

Короткий огляд книги: Еріх Марія Ремарк, «Три товариші»

У новій рубриці «Короткий огляд книги», ми будемо суб’єктивно та без спойлерів нагадувати вам про письменників, що вам вже добре знайомі та знайомити з новими. Сьогодні розповідаємо, чому варто читати класичні твори Ремарка.
10 Лютого 2021

Одна любов на все життя: 5 незвичайних фільмів до 14 лютого

Авторська колонка, що розповідає про фільми та книги, на які варто звернути увагу. Сьогодні в ній зібрана добірка нетипових фільмів про кохання.
28 Січня 2021

5 класичних фільмів, які варто подивитись

Авторська колонка, що розповідає про фільми та книги, на які варто звернути увагу. Сьогодні в ній зібрана добірка 5 класичних фільмів.
19 Січня 2021

Оззі Осборн: No more lonely nights

Авторська колонка, що цікаво та іронічно розповідає про музику її напрями та виконавців. Сьогодні продовжуємо знайомитись з Оззі Осборном та його творчістю.
19 Січня 2021

5 незвичайних книг для зими

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрана добірка 5 книг, що ідеально підійдуть для зимньої пори.
13 Січня 2021

Оззі Осборн: 19 років до рок-н-ролу

Авторська колонка, що цікаво та іронічно розповідає про музику її напрями та виконавців. Сьогодні знайомимось з Оззі Осборном та його молодістю.
13 Січня 2021

5 дитячих книжок, які сподобаються дорослим

Авторська колонка, що розповідає про книги, які варто прочитати. Сьогодні в ній зібрана добірка 5 дитячих книг, що сподобаються й дорослим.